Про нас

ТМ Територія М'яса від ТзОВ "ЄВРО-КОМЕРС"

Компанія ТзОВ “ЄВРО-КОМЕРС” на ринку понад 20 років. За цей час вона встигла завоювати увагу клієнтів та посісти почесне місце у списку найбільших компаній України. Діяльність компанії здійснюється за європейськими цінностями та правилами роботи, які дозволяють виробляти продукцію, а також працювати за міжнародними харчовими стандартами.

Територія М’яса – торгова марка компанії  спрямована на напрямок  Horeca (готелі, ресторани, кафе), рітейлу, переробників м’ясної сировини та державні установи до співпраці. Компанія опрацювала процес власного виробництва до дрібниць. Вибій, обвалення, охолодження, зберігання проводиться безпосередньо фахівцями компанії. Саме це є гарантією того, що клієнти отримають свіжу продукцію, яка підтверджена сертифікатом міжнародного зразка FSSC 2200.

Виробництво повного циклу
Міжнародні стандарти якості (FSSC) 22000 (Version 5) та ISO-9001 : 2015.
90 тонн свіжого м’яса щодня

Ми в цифрах

З 2015 року компанія “Євро-Комерс” почала використовувати у своїй роботі європейські стандарти класифікації напівтуш за системою SEUROP, ставши першим підприємством в Україні, котрі почали застосовувати дану систему класифікації у реалізації напівтуш своїм партнерам.

понад 20 років
відмінної репутації
90 тонн м’яса
виготовляється щодня
1000 голів у день
об’єми виробництва
100 тонн
місткість холодильних камер
10000 м кв
площа виробничих приміщень
80 тонн
місткість камер шокової заморозки
467
професійних працівників
500+
постійних гуртових клієнтів
120 голів/год
потужність лінії забою

Сучасне обладнання

Наша компанія на виробництві використовує сучасне обладнання від німецької компанії та високопродуктивну лінію забою потужністю 120 голів/год. Обладнання компанії дозволяє задовольнити потреби великих м’ясопереробних підприємств, а це в свою чергу, дозволяє нам задовольнити потреби наших клієнтів. Тому у нас немає жодних обмежень щодо обсягу замовлення, адже комфортна співпраця – пріоритет для нас!

Внутрішній департамент контролю якості

Коли йдеться про продукти харчування, немає моментів якими можна знехтувати. Саме тому на нашому виробництві функціонує внутрішній департамент контролю якості. До цього підрозділу входять висококваліфіковані професіонали. Завдяки цьому департаменту система внутрішнього контролю якості набула безкомпромісного характеру. Цей підрозділ слідкує за тим, щоб наша продукція відповідала всім стандартам  ISO 9001, FSSC 22000 та очікуванням наших клієнтів

Відповідність міжнародним стандартам

Компанія ТзОВ “ЄВРО-КОМЕРС” працює не лише на території України, а й постачає свою продукцію за кордон. Тому ми маємо відповідати міжнародним стандартам. Наша компанія підтверджує свою відповідність наявністю сертифікатів Food Safety System Certificate (FSSC) 22000 (Version 5) та ISO-9001:2015.

FSSC 22000 – це схема сертифікації безпеки харчових продуктів, що базується на існуючому міжнародному стандарті ISO 22000 та доповнена технічними стандартами. Поєднуючи підхід системи управління, методологію HACCP та докладні керівні вказівки щодо обов’язкових програм, стандарт контролює кожен сегмент ланцюжка постачання продукції.

Сертифікат ISO-9001 – це найпопулярніший у світі стандарт, на базі якого створюється система управління якістю. Цей сертифікат дає гарантію партнерам, що укладання будь-якого виду договорів здійснюється із стабільно працюючою організацією в якій є вся відповідна матеріально-технічна база.

Співпрацюючи з компанією ТзОВ “ЄВРО-КОМЕРС, Ви можете бути впевнені у високому рівні обслуговування та якості нашої продукції.

Наше виробництво

Свіже м’ясо
Охолоджене м’ясо
Заморожене м’ясо

Виробництво в компанії  побудовано за принципом повного технологічного циклу. Процес починається з забою тварин, завершується реалізацією клієнту. Для кожного етапу обробки продукції створений спеціальний цех:

-перед забійного утримання тварин;
-первинної переробки;
-цех субпродуктів;
-кишковий цех;
-холодильний цех (тут м’ясо і субпродукти охолоджують);
-камера шокової заморозки ( -35 ° C).

Чіткий розподіл обов’язків та контроль кожного циклу виробництва дозволяє нам гарантувати високу якість нашої продукції.

Комплексний автопарк

15 скотовозів
рефрижераторів
20+ авто для доставки

Згідно власної системи трекінгу логістики, 96% замовлень доставляються вчасно. Це стало можливим завдяки великому автопарку, котрий робить нас незалежним від сторонніх перевізників. Крім того, стає простішою робота з постачальниками. Адже ми повністю беремо на себе зобов’язання щодо транспортування тварин.

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ ПРАЦЮЮЧИ З НАМИ

Швидка доставка

Власний автопарк дозволяє зробити вчасну доставку у будь який зручний для Вас час

Ветеринарні свідоцтва

Ветеринарні свідоцтва та вся супутня документація, сертифікат FSSC 22000

Напряму від виробника

Власне виробництво: забій, обвалка, охолоджена продукція

Вакумування та нарізка

Спеціальна нарізка та вакуумування під ваші потреби

Все в одному місці

Широкий асортимент, завжди в наявності. Замовляйте все в одному місці без обмежень по об’ємах!

Онлайн замовлення

Зручний маркетплейс та viber бот дає можливість замовлення онлайн!

Тендерна документація

Надамо всі необхідні документи для тендеру

Обвалка під Вас

Можемо зробити обвалку мяса під специфіку Вашого бізнесу

Європейська методологія

Європейська методологія обвалки і класифікації півтуш

ТзОВ "ЄВРО-КОМЕРС": безперечний лідер галузі

Ніяких компромісів з якістю: обирай найкраще