Декларація приватності

ІНФОРМАЦІЯ ПОКУПЦЯ

Коли ви реєструєтеся в якійсь із програм лояльності на базі Територія м’яса, ви надаєте базову особисту інформацію, таку як ім’я, номер телефону, адреса електронної пошти і дата народження. Ми розуміємо, що ця інформація є приватною, і не розкриваємо її третім особам, іншим ніж бізнес, в чиїй програмі лояльності ви реєструєтеся, а також обмежене коло обраних партнерів Територія м’яса (див. розділ «Розкриття третім особам» нижче).

ІНФОРМАЦІЯ БІЗНЕСА

Ми просимо бізнеси надавати інформацію, що є видимою для покупців, таку як назва бізнеса, адреси магазинів чи точок надання послуг, описи бізнеса, контактна інформація і схожа інформація, що публічно використовується в бізнесових операціях. Ця інформація не вважається приватною, оскільки її основною функцією є бути показаною широкому загалу.

ЗБИРАННЯ ДАНИХ ВЕБ-САЙТОМ

Коли ви відвідуєте веб-сайт, наш веб-сервер вносить до журналу відвідувань IP адресу і доменне ім’я вашої системи, ім’я ресурсу, котрий ви відвідуєте, кількість інформації, що передається, рядок ідентифікації браузера та час запиту. Ця технічна інформація використовується в подальшому для вимірювання активності відвідувачів і для покращення змісту нашого веб-сайту.
Окремі ділянки нашого сайту, такі як Панелі управління для користувачів і для бізнесу, мають обмежений доступ. Щоб дістатися їх, обов’язковою є реєстрація. В подальшому ви використовуєте ваші ім’я користувача та пароль доступу до захищених ділянок. Будь ласка тримайте ім’я користувача та пароль захищеними, щоб запобігти неавторизованому доступу.

ВИКОРИСТАННЯ РЕП’ЯШКІВ

Деякі сторінки нашого сайту можуть використовувати реп’яшки. Реп’яшки – це короткі масиви даних, що створюються веб-сервером і зберігаються на вашому комп’ютері або розумному пристрої. Реп’яшки використовуються для реєстрації на сайті і індивідуалізації, коли ви відвідуєте сайт наступного разу. Оскільки реп’яшки не є програмами або скриптами, вони не можуть прочитати інформацію з вашої системи. Реп’яшки може бути прочитано лише сайтом, котрий розмістив їх в системі (в нашому випадку, сайтом Територія м’яса). Ви можете вимкнути реп’яшки в браузері, однак окремі частини сайту можуть не працювати правильно, якщо реп’яшки вимкнено.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК І ЗАПИТИ НА ПІДТРИМКУ

Інформація, котру ви передаєте персоналу Територія м’яса через веб-форми підтримки та інші канали комунікації, передається на ваш розсуд. Ми робимо все можливе, щоб зберегти приватність та конфіденційність переданої інформації, ми не можемо гарантувати їх, особливо в випадках, коли ця інформація може порушувати закони України або країни вашого проживання або ведення бізнесу. Будь ласка, утримуйтесь від передавання інформації, розкриття якої є для вас неприйнятним, без попереднього обговорення необхідності такого розкриття з представниками Територія м’яса , та заходів, необхідних для захисту такої інформації. Зауважте, що Територія м’яса в цілому або персонал компанії як окремі особи можуть бути зобов’язані законом доповідати про певні види інформації владі України або країни вашого проживання або ведення бізнесу.

ПОСИЛАННЯ НА ІНШІ САЙТИ

Веб-сайт та мобільні додатки Територія м’яса можуть містити посилання на інші веб-сайти, що належать третім особам, компаніям та організаціям. Територія м’яса не відповідає за змісти цих сайтів та їхню політику приватності. Рекомендуємо перевіряти декларацію приватності цих сайтів перед тим, як передавати їм інформацію.

РОЗКРИТТЯ ТРЕТІМ ОСОБАМ

Базова особиста інформація, що збирається при реєстрації вас як покупця в програмі лояльності на базі Територія м’яса, є доступною для бізнесів, в чиїх програмах лояльності ви зареєстровані, і недоступна іншим бізнесам.
Бізнеси, що пропонують програми лояльності на базі платформи Територія м’яса, можуть додавати питання в форму, що використовується при реєстрації покупця. Інформація, котру ви надаєте в додаткових питаннях, є доступною лише для Територія м’яса і для бізнеса, що її запитує для своєї програми лояльності.
На додаток до вищесказаного, особисту інформацію може бути надано обмеженому колу партнерів, що виступають як регіональні представники або авторизовані дистриб’ютори продуктів та послуг Територія м’яса. Таке розкриття обмежується потребами, пов’язаними із послугами Територія м’яса і наданням до- та післяпродажної допомоги покупцям, та бізнесам, що використовують програми лояльності на базі Територія м’яса.
Територія м’яса може розкривати особисту інформацію в випадках, коли ми впевнені, що така дія є абсолютно необхідною для дотримання вимог законодавства.

ЗМІНИ В ДЕКЛАРАЦІЇ ПРИВАТНОСТІ

Територія м’яса залишає за собою право змінювати цю Декларацію час від часу. Дата останньої модифікації наявна на горі цієї сторінки. Ми запрошуємо вас відвідувати цю сторінку час від часу, щоб залишатися поінформованими про те, як ми допомагаємо захищати вашу особисту інформацію. Використання вами послуг Територія м’яса є підтвердженням вашого погодження до цієї декларації приватності та її оновлень.