КУПУЙ ТА ВИГРАВАЙ КРУТІ ПРИЗИ з 20.11.21 по 19.12.21- Положення про розіграш

1. Загальні положення.
1.1. Мета проведення Розіграшу: збільшення трафіку на магазинах та популяризація бренду «Територія м’яса».
1.2. Період проведення Розіграшу: з 20 листопада 2021року по 19 грудня 2021року.
1.3. Розіграш проводиться на території України в магазинах Територія М’яса за адресами:
1.4. Територія М’яса с.Комарів вул. Кутова, 20 (на прохідній виробництва)
Територія М’яса м.Червоноград вул.Стуса 17а
Територія М’яса м.Червоноград вул.Бандери, 11
Територія М’яса м.Червоноград вул. Шевченка,23
Територія М’яса м.Сокаль вул.Тартаківська,5
Територія М’яса м.Сокаль вул.Героїв УПА (павільйон)
Територія М’яса м.Великі Мости вул.Львівська,66
Територія М’яса м.Соснівка вул.Галицька,7
Територія М’яса м.Радехів вул.Львівська,29
2. Визначення понять.
2.1. Учасники Розіграшу: у Розіграші беруть участь повнолітні громадяни України, які виконали вимоги п.3.2.1 даних правил.
2.2. Переможці – Учасники Розіграшу , що отримали право на подарунок відповідно по п.3.4. даних Правил.
2.3. Подарунки – Мультиварка -1шт, блендер – 1шт, сковорідка – 1шт, «М’ясний набір» (ковбаски гриль 1 упаковка вакуумолвана, шашлик маринований вакуумований 1 упаковка) надаються компанією Територія М’яса переможцям Розіграшу.
3. Умови Розіграшу.
3.1. Розіграш проводиться на території України у магазинах Територія М’яса відповідно до п.1.4. з дотриманням карантинних вимог.
3.2. Учасники розіграшу.
3.2.1 Взяти участь у Розіграші можуть фізичні особи громадяни України, які виконали умови Розіграшу відповідно до цих правил.
3.2.2 Не можуть бути учасниками Розіграшу та не мають права брати в ній участь неповнолітні, особи з обмеженою дієздатністю та недієздатні особи, а також особи, що не є громадянами України.
3.3 Механіка акції.
3.3.1 Для того, щоб стати учасником Розіграшу, необхідно відповідати усім вимогам, зазначеним у п.3.2.1 та 3.2.2. цих Правил та протягом строку проведення Розіграшу виконати наступні дії:
3.3.2 Купити будь-яку продукцію у будь-якому із магазинів Територія М’яса, зазначених у п.1.4 на суму від 200 грн та більше, бути учасником програми лояльності магазину або одразу зареєструватися у продавця.
3.3.В Розіграші приймають участь усі чеки з дня старту Розіграшу, які відповідають вимогам цих правил.
3.4. Порядок визначення Переможців.
3.4.1. Кожної п’ятниця через сервіс https://www.random.org/ визначаються переможці ( по 1 переможцю кожної п’ятниці, 4 п’ятниці підряд: 26 листопада 2021року розіграш «М’ясного набору» (ковбаски гриль 1 упаковка вакуумолвана, шашлик маринований вакуумований 1 упаковка), 03 грудня 2021 року розіграш сковорідки, 10 грудня 2021року розіграш блендера та 19 грудня 2021року розіграш мультиварки).
Якщо переможець упродовж 7 календарних днів не зв’язується з Організатором Розіграшу( не виходить на зв’язок), Організатор вправі обрати нового Переможця.
3.4.2. Визначення Переможця здійснюватиметься Організатором методом визначення першого у списку за П.І.Б. за допомогою онлайн сервісу, що знаходиться за посиланням https://www.random.org/. Визначення переможців здійснюватиметься 26 листопада 2021року (1 особа), 03 грудня 2021 року (1 особа), 10 грудня 2021року (1 особа) та 19 грудня 2021року (1 особа). Після визначення переможців , результати Розіграшу у вигляді відео запису екрану з сервісу random.org кожної п’ятниці будуть опубліковані на сторінці Організатора у facebook: https://www.facebook.com/Terytoriyamyasa/. Про перемогу Учасника Розіграшу повідомить Організатор телефонним дзвінком, на номер телефону, на який була зареєстрована дисконтна картка учасника Програми Лояльності, та розповість як і де можна забрати Подарунок.
3.5. Порядок отримання подарунку.
3.5.1. Для отримання Подарунку Переможцям Розіграшу потрібно пред’явити оригінал документу, який підтверджує особу, на яку була оформлена дисконтна картка учасника Програми Лояльності.
3.5.2. Учасники / Переможці Розіграшу несуть особисту відповідальність за достовірність наданої ними інформації Організатору.
3.5.3. У разі неотримання Організатором в період , визначений п.3.5.1. цих Правил, документів, у тому числі інформації, необхідної для отримання Переможцями Подарунків, Подарунок визначається незатребуваним, а зазначені особи втрачають право на отримання відповідних Подарунків. Правилами Розіграшу не передбачено зберігання незатребуваного Подарунку. ( вказати чітко, що потрібно пройти верифікацію за номером телефону)
3.5.5. Подарунок не може бути затребуваним повторно, грошова компенсація Подарунку не видається.
3.5.6. Організатор залишає за собою право розпорядитися незатребуваним подарунком на власний розсуд.
3.5.7. Подарунки можуть відрізнятися від фото на рекламних матеріалах.
3.5.8. Подарунки обміну та поверненню не підлягають.
3.5.9. Гарантію за Подарунки несе виключно виробник.
3.6.0. Переможець розіграшу зобов’язаний отримати Подарунок особисто та немає права передавати право на отримання Подарунку третім особам.
3.6.1. Переможець надає дозвіл на здійснення фото звіту при передачі Подарунку та висвітлення фото на сторінці у facebook: https://www.facebook.com/Terytoriyamyasa/.
4. Права та обов’язки Учасників/Переможців Розіграшу.
4.1. Факт виконання учасником умов, передбачених п.3.3. цих Правил, для прийняття участі у Розіграші автоматично означає ознайомлення та повну згоду учасника Розіграшу з умовами та Правилами проведення Розіграшу.
5. Права Організатора Розіграшу.
5.1. Організатор має право відмовити Учаснику Розіграшу в участі, якщо інформація Учасника відрізняється від наданої ним інформації згідно з п. 3.5.1 Правил, тощо.
5.2. Організатор має право відмовити в наданні Подарунку та позбавити права отримати
відповідний Подарунок обраному, згідно з цими Правилами, Переможцю Акції, який не надав згідно з п.3.5.1 цих Правил необхідну інформацію та/або надав неправдиві або неповні дані.
5.3. Організатор має право змінювати умови проведення Розіграшу та ці Правила та/або
скасовувати Розіграш, повідомивши про це в порядку, зазначеному в п.5.5 Правил Розіграшу.
5.4. У випадку порушення Учасником Розіграшу даних Правил та за будь-яких інших причин, Організатор Розіграшу має право на власний розсуд усунути Учасника від подальшої участі у Розіграші.
5.5. Організатор має право збільшити загальну кількість Подарунків за цим Розіграшем або включити в Розіграш додаткові заохочення, не передбачені цими Правилами, про що Організатор повідомляє шляхом розміщення інформації на офіційні сторінці Організатора в соціальній мережі Facebook та/або Instagram.
6. Обов’язки сторін.
6.1. Організатор зобов’язаний провести Розіграш в порядку, визначеному цими Правилами.
6.2. Організатор зобов’язаний організувати вручення Подарунку Переможцю Розіграшу, що виконав всі умови, передбачені цими Правилами.
7. ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
7.1. Організатор не несе відповідальності за повне або часткове невиконання, затримку у
виконанні або неналежне виконання своїх зобов’язань, передбачених Розіграшем, якщо таке невиконання або затримка безпосередньо або опосередковано викликані настанням
надзвичайних та невідворотних обставин, що об’єктивно знаходяться поза його контролем (надалі – “Форс-Мажор”). При цьому обставинами Форс-Мажору вважаються будь-які обставини, що впливають на виконання зобов’язань Організатор, які є наслідком або спричинені діями, подіями, утриманням від дії або випадками, що знаходяться поза
контролем Організатора та не існували на момент початку Розіграшу, включаючи, але не
обмежуючись: збройний конфлікт або серйозна погроза такого конфлікту, масові
заворушення, заборонні дії органів державної влади, повстання, воєнні дії, страйки,
встановлення блокпостів та інших кордонів на території України, блокування об’єктів
поштового зв’язку, зміни в роботі банківських установ, події викликані винятковими
погодними умовами і стихійним лихом тощо.
7.2. Організатор не несе відповідальності за можливі проблеми технічного характеру, які можуть вплинути на участь у Розіграші.
7.3. Організатор не несе відповідальності за наслідки подальшого використання Подарунку Переможцем Розіграшу з моменту його отримання, в тому числі, за ризик випадкової загибелі, втрати або псування Подарунку.
8. Інше.
8.1. Цей Розіграш не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу, чи
конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди, чи умовами конкурсу. Строк дії даного Розіграшу закінчується у випадку закінчення періоду її дії.
8.2. Даний Розіграш є публічним інформуванням (донесенням) умов. Зокрема умов отримання Подарунків Переможцями акції.
8.3. Детальні правила та умови Розіграшу розміщено у розділі **************
8.4. Організатор залишає за собою право змінити або доповнити умови і правила проведення Розіграшу, попередивши про це Учасників Розіграшу шляхом розміщення інформації на офіційній сторінці Організатора в соціальній мережі Facebook та/або Instagram. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не було спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил та умов.
8.5. Якщо після закінчення дії Розіграшу Організатор не може доставити Подарунок з причин, що не залежать від нього, в тому числі під дією обставин ФОРС-МАЖОРУ, або Переможець не здійснює жодних дій щодо отримання ( не відповідає на телефонні дзвінки від Організатора та не приходить в обумовлене попередньо по телефону місце зустрічі з організатором) такого Подарунку, Організатор залишає за собою право позбавити такого Переможця права на отримання Подарунку.
8.6. 8.6. Беручи участь в Розіграші, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на обробку наданої ним виключно з метою участі в даному Розіграші інформації (тобто, збирання, зберігання, використання та обробку такої інформації, а також її передачу афілійованим особам.
Організатора, консультантам та іншим відповідним третім особам). Вказана обробка
здійснюється з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України, зокрема, шляхом безоплатного використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. з правом публікації (в т.ч. його імені і фотографії) в засобах масової інформації, на інтернет сайтах, в тому числі на сайті Організатора moyo.ua), будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання Подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або третіми особами. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.. ст..296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.
У випадку, якщо виконання умов Розіграшу передбачає передачу персональних даних Учасника в розумінні Закону України «Про захист персональних даних», Учасник, шляхом участі у Акції, автоматично передає Організатору зазначені персональні дані та надає згоду на здійснення їх обробки та інших необхідних дій з метою участі в даному Розіграші.
8.7. Факт участі в Розіграші автоматично означає ознайомлення і повну згоду Учасника з
Правилами та умовами проведення Розіграшу.
8.8. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил Розіграшу, та/або питань, не урегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог законодавства України. При цьому рішення Організатора є остаточним і не підлягає оскарженню.